Dołącz do naszego zespołu! Ambitne realizacje, wykwalifikowana kadra, uczciwe zarobki. Firma rodzinna z tradycjami! Budujemy juz od 20 lat. Nowoczesne zaplecze techniczne! Sprostamy nawet najcięższym wymaganiom Własne biuro projektowe! Słuchamy, doradzamy, optymalizujemy koszty.

Działamy nieprzerwanie już od dwóch pokoleń.

DOMLUX to firma budowlana o rodzinnej tradycji, której doświadczenie gromadzone jest od dwóch pokoleń. Nasza marka funkcjonuje na rynku od roku 1999 przez 20 lat działalności zrealizowaliśmy wiele prestiżowych inwestycji, dzięki którym zyskaliśmy uznanie i zaufanie Klientów. Wiedza i umiejętności przekazywane z pokolenia na pokolenie oraz zastosowanie nowoczesnych technologii zaowocowały wysoką pozycją naszego przedsiębiorstwa na rynku usług budowlanych, postrzeganego przez inwestorów jako rzetelny i profesjonalny partner biznesowy. Przez lata działalności z sukcesem realizowaliśmy zarówno projekty niewielkich rozmiarów, jak i szereg kluczowych inwestycji, efektywnie konkurując z innymi firmami z branży w ramach istotnych przetargów.

0

projektów

0

zadowolonych klientów

0

pracowników

Szeroka oferta i kompleksowe działania.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę inwestycji: od projektu, poprzez doradztwo w kwestii optymalnych rozwiązań, do budowy z nadzorem włącznie. Do naszych kompetencji należy budownictwo mieszkaniowe, budownictwo przemysłowe, budownictwo użyteczności publicznej, w tym kompleksowe zagospodarowanie terenu, a także opracowywanie kosztorysów budowlanych o różnym przeznaczeniu. Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia wymagane przepisami prawa. Naszym kontrahentom proponujemy elastyczne warunki umowy i zapewniamy minimum 2-letnią gwarancję na wykonane roboty.

Doskonałość nie jest dziełem przypadku!

Sztab specjalistów i profesjonalne zaplecze techniczne.

Doskonała znajomość rynku usług budowlanych oraz ukierunkowanie na nowatorskie rozwiązania sprawiają, że posiadamy status nowoczesnego i solidnego wykonawcy. Profesjonalizm oraz ogromny bagaż doświadczeń pozwala nam na precyzyjne planowanie każdego z etapów procesu budowlanego, co przekłada się na dokładność wykonywanej pracy oraz terminowe jej zakończenie. Najwyższa jakość naszych usług to zasługa doświadczonych kierowników budów, inżynierów oraz specjalistów, z którymi niejednokrotnie współpracujemy od ponad 20 lat. Wszelkie projekty realizujemy przy wykorzystaniu własnych, nowoczesnych narzędzi i urządzeń. Profesjonalne zaplecze zapewnia nam swobodę działania, daje możliwość zastosowania nietypowych rozwiązań oraz redukuje koszty.

Firma odpowiedzialna społecznie.

DOMLUX to firma odpowiedzialna społecznie, dlatego też z naszymi fachowcami współpracujemy w oparciu o stałe umowy o pracę, co z kolei pozwala nam na dużą elastyczność w relacjach z Klientami. Stabilny i silny zespół doceniają czołowi producenci i deweloperzy, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem.

Dynamiczny rozwój oparty na doświadczeniu!

Klauzula informacyjna RODO.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. chcielibyśmy poinformować, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest DOMLUX z siedzibą w 14-400 Pasłęk, ul. Augustyna Steffena 12a, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000412202. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, jak również do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w dowolnym momencie, itp. Pełną treść naszej polityki prywatności, znajdą Państwo klikając w ten link.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z któregokolwiek z przysługujących praw, w odniesieniu do przetwarzania Państwa danych osobowych, prosimy o poinformowanie nas o tym drogą mailową na adres:

biuro@domlux.eu